معرفی شرکت توسعه ماشین های اداری پارا

کوتاه درباره شرکت پارا صنعت

برادران امامی بنیان گزاران پاراصنعت می باشند که در سال 1364 فعالیت خود را در زمینه تأمین مواد اولیه خصوصاً قطعات الکترونیک برای شرکتهای داخلی شروع و همکاری در زمینه تولید دستگاه های الکترونیک از قبیل در بازکن الکترونیک و سپس دستگاههای پولشمار بانکی ادامه داد با گسترش فعالیت خود اقدام به طراحی و تولید دستگاه خود پرداز بانکی، پارکومتر، سیستم کنترل پارک حاشیه ای، سیستم پرداخت پارکینگ های تجاری ، کنتور گاز خانگی و کارهای تولیدات مورد نیاز کشور نموده است. این شرکت دارای رتبه شورای عالی انفورماتیک بوده و در برخی از محصولات خود بتنهایی نیاز کل کشور را تأمین می نماید.
با افتخار به دانش فنی و توانایی جوانان برومند کشور عزیزمان ایران متکی بوده ایم و هیچگونه وابسنگی به خارج از کشور نداریم و درصدد هستیم تولیدات خود را در زمینه های مختلف صنعت پیش برده هرچه بیشتر در راه استقلال و خود کفایی ایران بکوشیم.

علی امامی – مدیرعامل

خدمات شرکت پاراصنعت

به دلیل دید وسیع مدیریت پارا برای تمامی مراحل تولید در کارخانه این شرکت، پاره ای از زمان تیم تولید پارا اختصاص به پروژه های برون سپاری شرکت های تولیدی دیگر شده است. این خدمات شامل:

دستگاه برش ليزر Bystronic

شركت پارا صنعت با بهره‌گيري از تكنسين هاي مجرب، اقدام به فروش و خدمات پس از فروش دستگاه برش ليزر شركت Bystronic، به صورت انحصاري در كشور ايران نموده است.

اطلاعات محصول

سایر خدمات

از سایز خدمات مجموعه پارا میتوان به خدمات برش لیزر با دستگاه ها و تجهیزات مدرن و ظرفیت بالا، خدمات تخصصی در بخش های قالبسازی و مکانیک و خدمات تخصصی در زمینه الکترونیک اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

گارانتی محصولات

کلیه تجهیزات بانکی دارای یکسال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند که از سال 1387 با توجه به گسترش فروش محصولات در شبکه بانکی شروع به فعالیت نموده است.

شرایط گارانتی

مرکز پشتیبانی

مشتریان در کل کشور می توانند توسط این درگاه ارتباطی مشکلات را به مجموعه منتقل نموده و با دریافت کد پیگیری نسبت به رفع اشکال پیش آمده از طریق نماینده منطقه اقدام نمایند.

لیست نمایندگی ها

تولید دستگاه ATM بانکی توسط مجموعه پارا

تولید دستگاه ATM توسط مجموعه پارا

با توجه به بکارگیری تکنولوژی های نوین در خدمات بانکی، شرکت پارا صنعت بعنوان یکی از تولید کنندگان شروع به تولید دستگاه ATM که یکی از پیچیده ترین و حساس ترین دستگاههای بانکی می باشد نموده است که در حال حاضر بیش از 50% از قسمتهای مختلف آن را در ایران تولید می شود.
نیاز به نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای بانکی تشکیلات جدیدی جهت امر فوق را طلب می نماید که این نیاز منجر به بوجود آمدن شرکت داده پردازی پارا سامانه پارس شد.
این شرکت هم اکنون در زمینه برنامه نویسی، تولید نرم افزارهای مختلف بانکی و مخابراتی مشغول به فعالیت است و همچنین با اخذ نمایندگی و مجوز های نشر بر قلم و خط از اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و تالیا) و سازمان ارشاد، اقدام به تولید نرم افزارهای مخابراتی و خدماتی از قبیل ارزش افزوده نموده است.
شرکت پارا صنعت با دریافت رتبه اول در سازمان انفورماتیک، لوح های تقدیر از وزارت صنعت و مجوز استانداردهای ISO 9001:2008 از برترین تولیدکنندگان تجهیزات تکنیکال و کارآمد کشور است.
این شرکت با بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دستگاه اسکناس شمار، بیش از ۴۰۰۰ پارکومتر و حدود ۱۰۰ دستگاه ATM و ۵۰۰،۰۰۰ کنتور گاز در حال خدمات رسانی به مشتریان خصوصی و دولتی بوده و یکی از موفق ترین تولید کنندگان کشور لقب گرفته است.
این شرکت گسترش تولید ملی، کارآفرینی، استفاده از نیرهای جوان و با استعداد تحصیل کرده با نوآوری در استفاده از تکنولوژی های روز، تولید محصولات مختلف با کیفیت مطلوب و رضایت مشتریان را هدف نهایی خود قرار داده است.

مشتریان مجموعه پارا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

karafarin
qavamin
enovin
dey
ansar
ayande
saderat
refah
mellat
melli
maskan
keshavarzi
shahrdari-teh
parsian
tose-taavon
tejarat
shahr
sepah
برو بالا

سبد خرید