Para Industries' Factory

شرکت پارا صنعت، فعالیت خود را درسال ۱۳۷۵ در زمینه تولید انواع دستگاه های اسکناس شمار آغاز نمود.
پارا تولید را با تمرکز در دقت و کیفیت دستگاههای اسکناس شمار ایستاده و رومیزی شروع کرد و بعد از گذشت مدتی کم، دستگاههای اسکناس شمار پارا صنعت جایگاه ویژه ای در بانکهای دولتی و خصوصی و اصناف کشور یافت و بیش از دو دهه همچنان در رتبه اول این صنعت، در حال تولید، کارآفرینی و نوآوری می باشد.
شرکت پارا صنعت فعالیت خود را فقط در تولید اسکناس شمار متوقف نکرد بلکه با به کارگیری جوانان متخصص و خوش ذوق ایرانی، سعی در ادامه نوآوری و بهبود محصولات خود کرد. تولیدات جدید پارا صنعت شامل کنتورهای گاز خانگی و صنعتی، دستگاههای خودپرداز سالنی و دیواری، دستگاه شارژ الکترونیکی، سیستمهای پارک مکانیزه پارک حاشیه ای، فروشگاهی و … می باشد که همه از طراحی تا تولید در این سازمان انجام می شود.
با توجه به اینکه دستگاههای پارا به صورت روزانه مورد استفاده عموم مردم و موسسات مالی و خدماتی قرار دارد، نیاز به سرویس و پشتیبانی فنی مستقیم دارد، شرکت بعد از فروش محصول شروع به خدمات و سرویس دهی در سراسر کشور می نماید. راه اندازی نمایندگی های سرویس و خدمات پس از فروش در تمام استان های کشور در جهت رضایت مشتری و پشتیبانی محصولات خود می باشد.
بعد از گذشت یک دهه خدمات رسانی، شرکت توسعه ماشین های اداری پارا (سهامی خاص) فعالیت مستقل خود را در عرصه فروش محصولات و خدمات پس از فروش شرکت پارا صنعت آغاز کرد.

با توجه به بکارگیری تکنولوژی های نوین در خدمات بانکی، شرکت پارا صنعت بعنوان یکی از تولید کنندگان شروع به تولید دستگاه ATM که یکی از پیچیده ترین و حساس ترین دستگاههای بانکی می باشد نموده است که در حال حاضر بیش از 50% از قسمتهای مختلف آن را در ایران تولید می شود.
نیاز به نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای بانکی تشکیلات جدیدی جهت امر فوق را طلب می نماید که این نیاز منجر به بوجود آمدن شرکت داده پردازی پارا سامانه پارس شد.
این شرکت هم اکنون در زمینه برنامه نویسی، تولید نرم افزارهای مختلف بانکی و مخابراتی مشغول به فعالیت است و همچنین با اخذ نمایندگی و مجوز های نشر بر قلم و خط از اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و تالیا) و سازمان ارشاد، اقدام به تولید نرم افزارهای مخابراتی و خدماتی از قبیل ارزش افزوده نموده است.
شرکت پارا صنعت با دریافت رتبه اول در سازمان انفورماتیک، لوح های تقدیر از وزارت صنعت و مجوز استانداردهای ISO 9001:2008 از برترین تولیدکنندگان تجهیزات تکنیکال و کارآمد کشور است.
این شرکت با بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دستگاه اسکناس شمار، بیش از ۴۰۰۰ پارکومتر و حدود ۱۰۰ دستگاه ATM و ۵۰۰،۰۰۰ کنتور گاز در حال خدمات رسانی به مشتریان خصوصی و دولتی بوده و یکی از موفق ترین تولید کنندگان کشور لقب گرفته است.
این شرکت گسترش تولید ملی، کارآفرینی، استفاده از نیرهای جوان و با استعداد تحصیل کرده با نوآوری در استفاده از تکنولوژی های روز، تولید محصولات مختلف با کیفیت مطلوب و رضایت مشتریان را هدف نهایی خود قرار داده است.

2

English
Responsive Menu Image Responsive Menu Clicked Image